Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Celowy Związek Gmin R-XXI

Dostawa materiałów promocyjno - informacyjnych w ramach realizacji projektu pn. "Budowa instalacji fotowoltaicznych o mocy 0,4 MW na dachach sortowni i kompostowni w RZGO w Słajsinie"

Celowy Związek Gmin R-XXI z siedzibą w Nowogardzie zaprasza do składania ofert na dostawę materiałów promocyjno - informacyjnych w ramach realizacji projektu pn. "Budowa instalacji fotowoltaicznych o mocy 0,4 MW na dachach sortowni i kompostowni w RZGO w Słajsinie". Zamówienie obejmuje wideofilmowanie z powietrza wraz z montażem filmu krótkometrażowego oraz na wykonanie kalendarzy ściennych A3 przedstawiających realizację projektu fotowoltaicznego pn. „Budowa instalacji fotowoltaicznych o mocy 0,4 MW na dachach sortowni i kompostowni w RZGO w Słajsinie” współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

 

Ofertę należy złożyć w formie elektronicznej na adres czg.kancelaria@nowogard.pl bądź na adres korespondencyjny Związku: Słajsino 30, 72-200 Nowogard, nie później niż do dnia 26.10.2018r. godz.12:00.

Do oferty oprócz formularza ofertowego należy przedłożyć wymagane oświadczenia stanowiące załącznik do niniejszej wiadomości.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Iwona Kowalska 17-10-2018 11:06
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Iwona Kowalska 17-10-2018
Ostatnia aktualizacja: Iwona Kowalska 31-10-2018 11:12